top of page
Screenshot_10.png

מעגלי  נשים

מעגל נשים הוא מרחב של התכנסות נשים ל"שבט נשים גם יחד".

זהו מרחב של אחווה וחכמה נשית. מרחב שמכיל איכויות של קבלה, הקשבה, תמיכה, שייכות ושיתוף מרחב של העצמה והתפתחות נשית-אישית. 

מעגל נשים פותח בפנייך מרחב שבו תוכלי להביא לביטוי את עצמך, את הסיפור שלך, המחשבות, הרגשות, הדימויים, הספקות, האתגרים, השמחות והחוויות שלך. 

כל מעגל עוסק בנושא אחר מתחומי החיים וההתפתחות האישית, הנשית והאימהית.

אני מזמינה אותך האישה, היולדת, האמא, בת הזוג, לפנות זמן לעצמך ולחוות מסע של שינויים שיש בהם חוויות, שמחות, קונפליקטים והתנסויות חדשות ולחבור לנשים חדשות. להכיר, להשתתף ולחוות את המרחב המעגלי הנשי האינטימי שנוצר כשנשים נפגשות פותחות את הלב, מקשיבות, יוצרות שיח מקרב ותומך בנושאים המעסיקים אותנו במסע החיים.

לוכו עירית [Recovered]-13.png

איפה מתקיים המעגל?

בביתי בבאר יעקב 

האירוח במרחב נעים ויצירתי בסביבה ירוקה מלווה בכיבוד קל.

❈ במרחב שלכן באזור ראשון לציון והסביבה בהזמנה לקבוצה.

 במוסדות פרטיים, ציבוריים עירוניים, בהזמנה לקבוצה.

לוכו עירית-12.png

באילו כלים נשתמש?

נשתמש בקלפים, בכתיבה ובדמיון מודרך, נשאל שאלות, נשוחח, נתבונן פנימה ונגלה את המשאבים, האיכויות והמתנות שבאנו להעניק לעולם, דרך ההגשמה העצמית שלנו, בשילוב כלים מתחום האימון, nlp, חשיבה חיובית, תקשורת מקרבת, המסע. נחשף לשירים ולמידע תיאורטי ורוחני בנושא, להעשרה לפיתוח המודעות והרחבת התודעה.

לוכו עירית [Recovered]-14.png

מה תקבלי במעגל?

תזכרי בעוצמות שבך, באלו שאת יודעת על קיומן, אבל שכחת או התביישת להוציא אותן לאור. 

תגלי אילו עוצמות נשים אחרות מגלות בך. 

תתבונני פנימה ותזהי את המקום שרוצה לבוא לביטוי באישה שאת רוצה להיות ולא מעזה.

 תגלי את האתגרים העומדים בפניך בדרך להגשים את רצונותיך העמוקים, 

תקבלי תובנות והשראה מהנשים שבמעגל וכלים לפעולה מתחום האימון והיעוץ.

Irit (536).jpg

דוגמאות לנושאים שנעסוק בהם במעגלי נשים:

מעגל עונות וחגי השנה: התחדשות, חזון, סליחה, תפילה, מסיכות, סמלי חגים בנפש ועוד.

מעגלי אימהות ונשים אחרי לידה.

מעגלי נשיות והעצמה בתחום מערכות יחסים, רגשות, תקשורת, קושי ואתגרים ועוד.

האירועים הקרובים:

מיקום

באר יעקב

עלות

85 ש"ח 

נושא

מעגל של העצמה נשית 

"להסיר את המסכה"

תאריך

5.3.2024

10:30-12:30

מה מסתתר מאחורי המסכה

במעגל נעסוק במסכות שאנו עוטות בתחומים השונים בחיינו,

ודרך חקירה וגילוי, חיפוש ותחפושת, נוריד את המסכות 

ונתחבר לשמחת החיים ולחופש הפנימי.

כנשים, יש לנו את הכוח לעצב את גורלנו ולתמוך ולרומם אחת את השניה במסעותינו. "שבט נשים גם יחד" זהו מרחב של אחווה וחכמה נשית. מרחב של קבלה, הקשבה, תמיכה, שייכות ושיתוף שישמר בסודיות ובכבוד על ידי המשתתפות. 

במפגש נשתמש בכלים של דמיון מודרך, קלפים השלכתיים, כתיבה, התבוננות פנימה ויצירה, נשתמש בכלי יעוץ ואימון ונשתף במרחב של אחווה וחכמה נשית.

אורך המפגש כשעתיים, כולל כיבוד קל

ההרשמה מוגבלת ל-10 נשים בתשלום מראש בביט

פורים.jpg
לוכו עירית-09_edited.png
Screenshot_4.png

תרצי להירשם ולהצטרף למעגל

או לארגן קבוצה?

תודה על פנייתך, אצור קשר לתיאום.

Irit (433).jpg

חוויות ממעגלי נשים

MODIIN MISADOT-06.png

   שרה גיזלגיל   

אירית יקרה!!

המפגש האחרון לא הסתיים אצלי לאחר 3 שעות סדנא שהן מובנות, מוקפדות ומושקעות כתמיד.התוכן הידהד בראשי עד השעות המאוחרות של הלילה ואף לימים הבאים. המוח מעבד, התובנות יורדות ואתן החשיבה כיצד אני מוציאה את התובנות לפועל.בהנחייתך הרגישה ,ובידע העשיר שלך את מצליחה ללוות אותנו להתבוננות פנימית לעמקי הלב והנפש. בעזרתך הגענו לרמת חשיפה ופתיחות גבוהים, כנות ואמת פנימית לאני האותנטי של כל אחת באשר היא, על כוחותיה, עוצמתה וחולשותיה. נתת לנו כלים לבחון ולזהות את האשה שארצה להיות, להפוך את האתגר לעוצמה, לא לפחד מהדרך .נהנית ומשכילה בכל מפגש מאישיותך הכריזמתית מלאת האור, הנתינה והאהבה.

חוויות ממעגלי נשים לאחר לידה –מרכז צעירים מ.מ באר יעקב 

אהבתי את כל נושאי המעגל ואת התכנים שנגעו בסיפורי לידה, השימוש בקלפים ושילוב השירים. כל אחת צריכה מעגל זו חוויה מעצימה. את אירית העברת את המעגל בצורה מזמינה ומרגשת. יש לך ידע רב ואני חושבת שכל מי שתשתתף איתך במעגל, תזכה.  

אהבתי להגיע מידי שבוע למעגל. להיפגש עם נשים נוספות הנמצאות באותה סירה וחוות דברים דומים, לעצור ולחשוב על עצמי מה אני רוצה וצריכה. המעגל עודד אותי לחשוב על עצמי על רבדים שונים בזהות שלי על בחירות שאנחנו עושות ונתן לי מוטיבציה לעשות שינויים ולפעול להשגת המטרות האישיות שלי. אהבתי את המפגש שעסק בסיפורי הלידה. היה משחרר לספר את סיפור הלידה שלי. אירית, את מקסימה ומעוררת השראה. ההסתכלות שלך על החיים מרעננת תודה רבה, הילה

Screenshot_7.png

"אירית יקרה,

מעגל הנשים בחופשת לידה מבאר יעקב...6 מפגשי שיתוף והעצמה נפלאים!!! יצרת אוירה חמה, מחבקת, מכילה. מצד אחד היית קשובה אך, גם שיתפת מחוויותיך כבת, כאמא וכאישה. 

12 נשים שרובן לא הכירו, יצאו לדרך משותפת אחת לשבוע, שבסיומה נוצרה חברות שמעבר

נהניתי מתחושת החמימות, ההקשבה, שיח בגובה העיניים. האווירה שנוצרה איפשרה לאימהות לשתף מרגשותיהן וחוויותיהן האישיות, המפגשים איפשרו לאימהות להיפתח וליצור קשרי חברות ביניהן. נושאי המפגשים היו נהדרים ואיכות ההנחיה הייתה מעולה. זכיתי להכיר אימהות, נשים מדהימות ולהיות שותפה במידה מסויימת לחיים שלהם. למדתי הרבה על משמעות אישה, אמא, רעיה". יישר כוח, אשמח שנמשיך לשתף פעולה."

עינת מזרחי רכזת צעירים באר יעקב

Pregnant Woman on Couch
Smiling Pregnant Woman

המלצות וחוויות

download.png

"אני ממליצה בחום רב על אירית!! אירית הנחתה קבוצות אימהות בהתנדבות בעמותת יד ליולדת וכן גם טיפול פרטני באימהות בהתנדבות מלאה, תוך העברת ידע וכלים רבים והביאה את האמהות לרוגע ושמחה. כמו כן נעזרתי באירית אישית והיא נתנה לי כלים רבים תוך גילוי הקשבה רבה. תודה אירית על היותך!"

שמחה מזרחי יו"ר עמותת יד ליולדת נס ציונה ורכזת קבוצת נשים ויצ"ו נס ציונה

Irit (433).jpg

חוויות  ממעגלי נשים

MODIIN MISADOT-06.png

שירן דוידי

זכיתי למורת דרך נבונה וענווה,פתחת לפניי מימד אחר של הסתכלות וזווית ראייה ובלי סוף אפשריות שקיימות דרך תובנות חדשות על כך מודה לך מעומק ליבי ומאחלת לך שתמשיכי ותאירי באור תבונתך את נתיבנו בחיים 

MODIIN MISADOT-06.png

 ליאורה אורינגר 

אירית יקרה, את פשוט מדהימה, מרגשת, מעשירה ומלאת נתינה 🌹המפגש אתמול היה מרגש מאד, הוביל אותי למחוזות ילדות, עברתי מסע מהילדה שהייתי, לאישה של היום ולאישה שאני שואפת ורוצה להיות. נגעת ונגעתי בנקודות ובצמתים במסע שלי 👏👏👏 הארת לי את הדרך והובלת אותי בתהליך במקצועיות רבה וברגישות .💜💖💙קבלתי כלים להתבוננות בתוכי, ללמידה על עצמי להיום ולמחר. 🙏🙏🙏ועוד...  תודה חברה יקרה, מכל ה- 💗

Screenshot_3.png
bottom of page